Klimatyzacja Piotrków Trybunalski

Klimatyzacja pozwala na zapewnienie optymalnych warunków w pomieszczeniach poprzez bezpośredni wpływ na parametry powietrza, takie jak temperatura, wilgotność czy też czystość. Wybór najkorzystniejszych parametrów ma istotny wpływ na samopoczucie oraz stan zdrowia użytkownika. Przyczynia się także do zwiększenia wydajności i efektywności pracy oraz zapewnia idealne warunki do odpoczynku. Oferujemy sprzedaż, serwis i montaż klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim, Tomaszowie Mazowieckim i okolicach – sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Skuteczne systemy klimatyzacji – funkcje klimatyzatorów

Większość ludzi uważa, że jedyną funkcją klimatyzacji jest chłodzenie. Tymczasem nowoczesne klimatyzatory posiadają szereg innych możliwości. Oprócz chłodzenia urządzenia te zapewniają:

 • prawidłowy poziom wilgoci – poprzez odpowiednie nawilżanie bądź osuszanie powietrza w pomieszczeniach,
 • oczyszczanie powietrza – poprzez usuwanie alergenów, mikroorganizmów czy też nieprzyjemnych zapachów,
 • ogrzewanie powietrza w pomieszczeniach.

Klimatyzacja pomaga obniżyć i utrzymać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach zgodnie z Twoimi potrzebami. Skuteczne systemy klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim to też profesjonalne urządzenia do osuszania powietrza, czyli obniżania jego wilgotności do komfortowego i zdrowego poziomu 40-60%, który nie dopuszcza do nieprzyjemnej suchości w gardle i zespołu suchego oka. Tym samym klimatyzatory pełnią funkcje oczyszczające jak w przypadku systemów wentylacji – uniemożliwiają rozwój pleśni i grzybów, co ma ogromne znaczenie w przypadku alergików, dzieci i osób starszych. To też gwarancja komfortu oddychania. Wydajna, dobra klimatyzacja filtruje też powietrze z kurzu i pyłków, dzięki czemu zyskujesz w domu czyste powietrze pozbawione zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów. Nie musisz się już martwić o problem smogu i innych zanieczyszczeń, które przedostają się do wnętrz budynków poprzez kanały wentylacyjne czy okna. Urządzenie do klimatyzacji od Instalator Klimatu zapewni Ci prawidłowy, niski poziom zanieczyszczenia dzięki funkcji oczyszczania powietrza. Filtry wprowadzają do domu zdrowy, przyjemny mikroklimat i skutecznie poprawiają jakość powietrza, którym oddychasz. W efekcie zyskujesz lepszy sen i lepsze samopoczucie oraz dodatkowe wsparcie w walce z alergią.

Czy klimatyzacja grzeje? Jak najbardziej! Nowoczesne klimatyzatory to urządzenia chłodząco-grzejące, które dają też możliwość ogrzewania powietrza. Klimatyzator z funkcją grzania typu split, multisplit czy VRV pozwala na dogrzewanie pomieszczeń nawet podczas chłodnych dni. Wysoka wydajność energetyczna urządzeń pozwala na wykorzystanie klimatyzatora przez cały rok, bez względu na temperaturę za oknem. Od lat zajmujemy się sprzedażą klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim i całym województwie łódzkim – zaufaj naszym fachowcom i ciesz się przyjemną temperaturą we własnym domu i biurze. Zobacz zdjęcia realizacji!

Systemy klimatyzacyjne znajdują swoje zastosowanie zarówno w domach, jak i budynkach biurowych, obiektach handlowych, przemysłowych czy też użyteczności publicznej.

Profesjonalny montaż klimatyzacji – Piotrków Trybunalski

Oferujemy szeroki wachlarz systemów klimatyzacyjnych dostosowanych do potrzeb określonych pomieszczeń. Proponowane przez nas urządzenia wyróżniają się wysoką jakością, oszczędnością energii, cichą pracą oraz długą żywotnością. Są także w pełni dostosowane do wymagań użytkowników pod względem estetycznym. Dodatkowo oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach.

Oferujemy systemy klimatyzacyjne typu:

 • split,
 • multi – split,
 • VRV, VRF,
 • wody lodowej,
 • systemy klimatyzacji precyzyjnej,
 • systemy klimatyzacji komfortu,
 • systemy klimatyzacji przemysłowej,
 • systemy klimatyzacji pomieszczeń czystych

W swojej ofercie posiadamy urządzenia znanych i renomowanych firm, takich jak:

MIDEA, KAISAI, MITSUBISHI ELECTRIC, SAMSUNG, YORK, DAIKIN, GREE, MDV, CHIGO, LG, FUJITSU.

Sprawdź również ofertę serwisu klimatyzacji.